Jak vybrat trenažér
Horská kola - rotopedy - lyže: Rotkol.cz
Horská kola - rotopedy - lyže: Rotkol.cz

Jak vybrat trenažér

Fitness trenažéry vybíráme podle toho, čeho chceme dosáhnout a poté podle typu naší postavy.

V našem internetovém obchodě nabízíme:

  • rotopedy
  • ergometry
  • crossové trenažéry
  • posilovací lavice
  • posilovací stroje
  • steppery
  • běžecké trenažéry
  • cyklotrenažéry
  • veslařské trenažéry


Rotopedy

Trénink s rotopedy  je jedna z nejoblíbenějších a nejrozšířenějších forem domácího fitness tréninku. Pro rotopedy se rozhodněte v případě, že se chcete zaměřit hlavně na tvarování stehen, hýždí a břícha. Trénikem s rotopedy samozřejmě posílíte srdce, budete spalovat tuky, posílíte srdce a zvýšíte kapacitu plic.


Ergometry

Ergometry se odlišují od rotopedu hlavně způsobem zvyšování a snižování zátěže. U ergometrů je zátěž řízená počítačem automaticky buď podle předdefinovaného profilu tratě nebo podle Vaší aktuální tepové frekvence. Je samozřejmě možné zátěž regulovat i ručně, jako v případě rotopedů.


Crossové trenažéry

Pokud chcete procvičit celé tělo, jsou pro Vás crossové trenažéry správnou volbou. Procvičíte boky, nohy a hýždě a zároveň můžete zapojit horní polovinu těla, tedy svaly zad, prsou, paží a ramen. V průběhu cvičení také zpevníte břicho a spálíte velké množstí tuků, což dělá z crossových trenažérů velmi účinný fitness trenažér.


Posilovací lavice

Pokud chcete vybudovat svalovou hmotu nebo celkově zpevnit Vaše svalstvo, využijte posilovací lavice. Cvičení s volnými činkami nebo s Vašim tělem umožní komplexně rozvinout Vaše svaly.


Posilovací stroje

Posilovací stroje jsou stejně jako posilovací lavice určeny k budování svalové hmoty a zpevňování svalových partií. Posilovací stroje Vás "vedou" při procvičování jednotlivých svalových skupin a jsou určeny i pro méně zkušené sportovce.


Steppery

Steppery patří k velmi oblíbeným trenažérům hlavně mezi ženami. Jejich předností je efektivní zpevňování a tvarování problematických partií jako jsou boky, stehna a hýžďové svaly. Steppery podpoří Vaše úsilí ke snížení hladiny tělesného tuku.


Běžecké trenažéry

Chůze a běh - jedny z nejpřirozenějších pohybů člověka. Běžecké trenažéry patří jednoznačně k nejúčinnějším prostředkům pro trénink kondice i celého kardiovaskulárního systému. Běžecké pásy jsou vhodné jak pro profesionální sportovce tak i pro netrénované osoby nebo třeba pro rehabilitační účely.


Cyklotrenažéry

Cyklotrenažéry plně nahradí jízdu na kolech. Mají tuhý rám se závodní geometrií a možností vertikálního i horizonálního nastavení sedla i řídítek. Cyklotrenažéry jsou ve srovnání s rotopedy využívány cyklisty, kteří chtějí trénovat doma i za špatného počasí, nebo těmi, kdo chtějí napodobit spinningové úsilí.


Veslařské trenažéry

Veslařské trenažéry zatěžují svalstvo zad, rukou, nohou, hýžďových svalů,  také oblast břišních svalů a beder. Cvičením na veslařských trenažérech nejen že procvičíte všechny svalové skupiny a vytvarujete Vaše tělo, ale navíc i snížíte procento Vašeho tělesného tuku.

Doporučené zboží

Speciální akce

Copyright © 2007 Horská kola - rotopedy - lyže: Rotkol.cz. All rights reserved. Používáme systém SEOshop 1.3.